Седьмое<br>небо
Седьмое<br>небо
Від забудовника
ЖК “Седьмое небо”

Орієнтуючись виключно на споживчі запити, керуючись принципами створення дійсно гідного місця проживання, ми втілили в реальність свій перший, унікальний для нашого міста проект - житловий масив «Седьмое небо», в якому вже живуть понад 6 тисяч сімей, і ще більше знайдуть свої квартири в найближчі роки. Важливо, що всі квартири в «Седьмом небе» здаються з ремонтом і вбудованими меблями.

Биарриц
Биарриц
Від забудовника
“Биарриц”

Клубний будинок класу «еліт» на Французькому бульварі - «Биарриц» - не випадково названий на честь знаменитого кліматичного і бальнеологічного курорту Франції, улюбленого місця відпочинку європейської аристократії, світових лідерів і голлівудських зірок. У ньому були втілені такі відмінні риси розкішних особняків, п'ятизіркових готелів і резиденцій європейської знаті, як багата архітектура, величність, просторовий розмах, привілейованість.

Элегия<br>Парк
Элегия<br>Парк
Від забудовника
ЖК “Элегия Парк”

Житловий комплекс «Элегия Парк» в Аркадії - це комплекс бізнес-класу, відмінна риса якого - особлива ландшафтна концепція. Акцент зроблений на парковому просторі всередині закритого подвір’я. Його унікальність - поділ внутрішнього простору на два рівня. Нижній рівень - це «подвір’я для машин» і верхній двір - парк для відпочинку, дитячих ігор, спорту, прогулянок.

Одесские<br>традиции
Одесские<br>традиции
Від забудовника
ЖК “Одесские традиции”

Справжнім подарунком для одеситів став наш комплекс «Одесские традиции». Швидше навіть цілий квартал, розташований в історичному районі Одеси, на Слобідці. Він був задуманий як втілення традицій і цінностей одеситів. «Одесские традиции» - це острівець старої Одеси на мапі сучасного міста.

Номер 2
01
Проекти
забудовника
ЖК Атмосфера

Що таке ЖК “АТМОСФЕРА”?

Наш черговий великий проект житлової забудови для жителів Одеси і тих, хто хоче ними стати.

Ми починали створювати будинки в непростому 2009 році, але відразу задумали маштабний проект з будівництва цілого житлового масиву. Орієнтуючись виключно на споживчі запити, керуючись принципами створення дійсно гідного місця проживання, ми втілили в реальність свій перший, унікальний для нашого міста проект - житловий масив «Седьмое небо», в якому вже живуть понад 6 тисяч сімей, і ще більше знайдуть свої квартири в найближчі роки.
Важливо, що всі квартири в «Седьмом небе» здаються з ремонтом і вбудованими меблями.

Інший наш проект - житловий комплекс «Элегия Парк» в Аркадії. Це комплекс бізнес-класу, відмінна риса якого - особлива ландшафтна концепція. Акцент зроблений на парковому просторі всередині закритого двору. Його унікальність - поділ внутрішнього простору на два рівня. Нижній рівень - це «подвір’я для машин» і верхній двір - парк для відпочинку, дитячих ігор, спорту, прогулянок. Завдяки такому розподілу, двір повністю ізольований від особистого транспорту.

...читати далі
Выбрать квартиру