Проекти забудовника
Седьмое небо

Орієнтуючись виключно на споживчі запити, керуючись принципами створення дійсно гідного місця проживання, ми втілили в реальність свій перший, унікальний для нашого міста проект - житловий масив «Седьмое небо», в якому вже живуть понад 6 тисяч сімей, і ще більше знайдуть свої квартири в найближчі роки. Важливо, що всі квартири в «Седьмом небе» здаються з ремонтом і вбудованими меблями.

Биарриц

Клубний будинок класу «еліт» на Французькому бульварі - «Биарриц» - не випадково названий на честь знаменитого кліматичного і бальнеологічного курорту Франції, улюбленого місця відпочинку європейської аристократії, світових лідерів і голлівудських зірок. У ньому були втілені такі відмінні риси розкішних особняків, п'ятизіркових готелів і резиденцій європейської знаті, як багата архітектура, величність, просторовий розмах, привілейованість.

Элегия Парк

Житловий комплекс «Элегия Парк» в Аркадії - це комплекс бізнес-класу, відмінна риса якого - особлива ландшафтна концепція. Акцент зроблений на парковому просторі всередині закритого подвір’я. Його унікальність - поділ внутрішнього простору на два рівня. Нижній рівень - це «подвір’я для машин» і верхній двір - парк для відпочинку, дитячих ігор, спорту, прогулянок.

Одесские традиции

Справжнім подарунком для одеситів став наш комплекс «Одесские традиции». Швидше навіть цілий квартал, розташований в історичному районі Одеси, на Слобідці. Він був задуманий як втілення традицій і цінностей одеситів. «Одесские традиции» - це острівець старої Одеси на мапі сучасного міста.

АТМОСФЕРАНаш черговий великий проект житлової забудови для жителів Одеси і тих, хто хоче ними стати

Використовуючи свій досвід і продовжуючи сповідувати філософію створення завжди особливого житлового простору, ми знову з ретельністю і відповідальністю підійшли до проектування та будівництва нового житлового комплексу «АТМОСФЕРА», прагнучи вдихнути нове життя в добре відомий Курортний провулок.

Вигідні умови розстрочки

Зв'язатися
з менеджером
Розрахувати самостійно
1-кімнатні28 - 51,83 м2
2-кімнатні63,97 - 81,11 м2
3-кімнатні89,9 - 115,57 м2
Зв'язатися
з менеджером
Розрахувати самостійно
Житловий комплекс "Элегия Парк"Комплекс бізнес-класу, відмінна риса якого - особлива ландшафтна концепція

Інший наш проект - житловий комплекс «Элегия Парк» в Аркадії. Це комплекс бізнес-класу, відмінна риса якого - особлива ландшафтна концепція. Акцент зроблений на парковому просторі всередині закритого двору. Його унікальність - поділ внутрішнього простору на два рівня. Нижній рівень - це «подвір’я для машин» і верхній двір - парк для відпочинку, дитячих ігор, спорту, прогулянок. Завдяки такому розподілу, двір повністю ізольований від особистого транспорту.

Житловий квартал «Одесские традиции»Острівець старої Одеси на території сучасного міста

Справжнім подарунком для одеситів став наш комплекс «Одесские традиции». Швидше, це цілий квартал, розташований в історичному районі Одеси, на Слобідці. Він був задуманий як втілення традицій і цінностей одеситів. «Одесские традиции» - це острівець старої Одеси на території сучасного міста.

Клубний будинок «Биарриц»Клубний будинок класу «еліт» на Французькому бульварі

Особливе місце в нашому портфоліо займає клубний будинок «Биарриц». Він не випадково названий на честь знаменитого кліматичного і бальнеологічного курорту Франції, улюбленого місця відпочинку європейської аристократії, світових лідерів і голлівудських зірок. У ньому були втілені такі відмінні риси розкішних особняків, п'ятизіркових готелів і резиденцій європейської знаті як багата архітектура, величність, просторовий розмах, привілейованість. Важливо відзначити, що «Биарриц»відрізняється і безпрецедентним рівнем безпеки: завдяки використанню передових технологій цей будинок можна порівняти із об'єктами, що найбільше охороняються в країні.

Житловий масив «Седьмое небо»Унікальний для нашого міста проект

Ми починали створювати будинки в непростому 2009 році, але відразу задумали маштабний проект з будівництва цілого житлового масиву. Орієнтуючись виключно на споживчі запити, керуючись принципами створення дійсно гідного місця проживання, ми втілили в реальність свій перший, унікальний для нашого міста проект - житловий масив «Седьмое небо», в якому вже живуть понад 6 тисяч сімей, і ще більше знайдуть свої квартири в найближчі роки.
Важливо, що всі квартири в «Седьмом небе» здаються з ремонтом і вбудованими меблями.

Замовити
дзвінок
Отримати
планування
Розрахувати
розстрочку
Обрати квартиру

Наш менеджер с удовольствием ответит на все Ваши вопросы.

Перейти в Telegram