АТМОСФЕРА

Для тих, хто мріє жити в будинку біля моря - дихати свіжим повітрям, милуватися видом з вікна

АТМОСФЕРА - будинок, розташований в 5 хвилинах від моря, при цьому, в стороні від галасливої Аркадії. Особливість комплексу - тераси на даху, доступні всім жителям: місця для відпочинку, з прекрасним панорамним видом на морське узбережжя та місто.

АТ
АТМОСФЕРА 2020

Будинок з особливою атмосферою

Новий підхід
до житлового
простору

Обираючи концепцію і назву для нашого комплексу, ми намагалися відобразити атмосферу курортної, прибережної Одеси, в якій живеться легко і радісно. Різноманітна зовнішня інфраструктура - море, парк Перемоги, Траса Здоров'я, магазини, ресторани, кафе доповнюється внутрішнім змістовним простором, що робить життя в АТМОСФЕРЕ виключно насиченим і позитивним.

19-25
поверхів
1-3
кімнатні квартири
5
хвилин пішки
до пляжу
2
рівня паркінгу
4
ліфти
в під'їзді
Атмосфера

Жити не виходячи з будинку

Безліч переваг в одному місці

АТМОСФЕРА недарма отримала свою назву: тераси на дахах і лаунж-зони у дворі, власний басейн, магазини і кафе прямо на території роблять комплекс цікавим і самодостатнім.

Тяжіння свободи

Ми прагнемо до свободи, вона окриляє і дарує легкість. Щоб її відчути, часом варто лише забратися вище, залишивши все зайве там, внизу. Дивитися на море з відкритих дахових терас АТМОСФЕРЫ.

Тяжіння відпочинку

Безпечні дитячі майданчики, освіжаючий фонтан, зручні лави в тіні дерев і химерні клумби створюють ідеальну атмосферу для читання книги, прогулянки з дитиною або просто для яскравого селфі.

Тяжіння життя

Життя в АТМОСФЕРЕ приємне і самодостатнє. Бутіки, гастромаркети, кафе, фітнес-клуб, басейн, салон краси, дитячий центр - АТМОСФЕРА не просто створює усі умови для життя, але і притягує його.

Тяжіння моря

Ви бачили ласкаво іскристе або могутнє бурхливе море з висоти пташиного польоту? Як з нього піднімається ранкове рожеве сонце? Просто підніміться на дахову терасу АТМОСФЕРЫ і насолоджуйтеся величним видовищем.

Тяжіння здоров’я

Траса Здоров'я - це справжній шлях до здоров'я і гарного настрою, який починається практично біля дверей АТМОСФЕРЫ. Підтримуйте своє тіло в тонусі, а внутрішній світ - у рівновазі.

Тяжіння свободи
Тяжіння відпочинку
Тяжіння життя
Тяжіння моря
Тяжіння здоров’я
Приєднайтесь до нас
Долучайтеся
до нашого
атмосферного співтовариства
Поставити питання Online
Канали і групи:
Выбрать квартиру