Будинок як океанський
лайнер

Архітектура проекту

Архітектурне рішення проекту АТМОСФЕРА враховує прибережне розташування житлового комплексу. Фасад будівлі покликаний давати жителям оптимальну кількість сонячного світла і максимальне - свіжого морського повітря. А форма будинку ідеально створює локальний внутрішній двір. Вона нагадує океанський лайнер і відображає філософію проекту: ковзати по життю, як по морській поверхні.

Архітектура проекту - 1
Архітектура проекту - 2
Архітектура проекту - 3
Архітектура проекту - 4
Архітектура проекту - 5
Архітектура проекту - 6
Архітектура проекту - 7
Архітектура проекту - 8
Архітектура проекту - 9
Архітектура проекту - 10
Архітектура проекту - 11
Архітектура проекту - 12

Місця відпочинку

Розслабитися, відволіктись, розважитися, повеселитися, провести час... Відпочивати можна по-різному. Тим більше, якщо Ви маєте намір зайнятися цим удома, в АТМОСФЕРЕ. Ви можете усамітнитися на тінистій лавочці біля освіжаючого фонтану і квітучої зелені. Посидіти в кафе з чашкою кави і домашньою випічкою. Пробігтися по бутіках і оцінити новинки сезону. Піднятися на дахову терасу і помилуватися видами прибережної Одеси. Поспостерігати за щасливою дитиною, яка пустує в дитячому центрі. Поплавати в басейні. І потім вкотре зловити себе на думці: як непомітно летить час, коли тобі добре, коли ти щасливий.

Місця відпочинку - 1
Місця відпочинку - 2
Місця відпочинку - 3
Місця відпочинку - 4
Місця відпочинку - 5
Місця відпочинку - 6
Місця відпочинку - 7
Місця відпочинку - 8
Місця відпочинку - 9
Місця відпочинку - 10
Місця відпочинку - 11

Центр тяжіння

Життя в АТМОСФЕРЕ приємне і самодостатнє: навколо Вас зібрано все для комфорту і щасливого життя. Бутіки, гастромаркети, кафе, фітнес-клуб, басейн, салон краси, дитячий центр - АТМОСФЕРА не просто створює всі умови для життя, але і притягує його. Так просто не витрачати час у великому галасливому місті в пошуках щастя, а насолоджуватися ним тут і зараз.

Галерея 12
Галерея 13

Ландшафтний
парковий дизайн і
всього 5 хвилин до моря

Консультація менеджера
Переваги ЖК Атмосфера
Переваги
Галерея 3
Выбрать квартиру